Wygrana z Błękitnymi!

Sobotni mecz z Błękitnymi Pasym okazał się bardzo wymagającym spotkaniem , goście którzy w przerwie letniej wzmocnili się swoimi wychowankami ,którzy wrócili z wypozyczeń zdaja się mieć potencjał czołowej ekipy V ligi. Nasi piłkarze wzniesli się na wyżyny swoich mozliwosci i mocno postawili się niedawnemu czwartoligowcowi. Już w 12 min dosrodkowanie Tomasza Naruszewicza na bramke zamienił Łukasz Pawłowski lecz 5 min potem goscie zdołali wyrównać stan meczu. Mecz stał na wyrównanym poziomie i o zwycięstwie zadecydowała jedna akcja,w polu karnym faulowany był Damian Gigielewicz a bramkę na wagę 3 pkt zdobył Łukasz Pawłowski. Błękitni za wszelką cenę dążyli do wyrównania lecz zabrakło im czasu a przede wszystkim pomysłu. Podsumowując nie był to dobry mecz w wykonaniu Łyny lecz tym bardziej cieszą 3pkt z tak silnym rywalem jakim są Błękitni Pasym.