Zwycięski bój w Biskupcu!

W środku tygodnia Łyna zagrała na wyjeździe z Tęczą Biskupiec i sprawiła miłą niespodziankę przywożąc do Sępopola 3pkt.Pierwsze minuty niespodziewanie należały do naszych piłkarzy ,którzy stwarzali groźniejsze sytuacje. Gospodarze dwa razy mogli objąć prowadzenie ale dwa razy spudłowali w dogodnych sytuacjach. Nasi piłkarze stworzyli w pierwszej części więcej groźnych sytuacji w tym dwie "setki" ,które kolejno Gigielewicz i Kryłowicz powinni zamienić na bramki. Gdy każdy czekał na gwizdek kończący pierwszą połowę,Łukasz Pawłowski urwał się obrońcom zagral prostopadłą piłkę do Grześka Zycha ,który wyszedł sam na sam i nie zmarnował okazji 0:1! Druga połowa to grad goli i cios za cios w wykonaniu obu drużyn. Zaraz po przerwie po dośrodkowaniu Pawła Dobrzyńskiego ,Łukasz Pawłowski uprzedził bramkarza i podwyższył prowadzenie. Niedługo potem gospodarze po pięknym strzale złapali kontakt lecz już następna akcja naszych napastników i błyskawiczna odpowiedź ,znów goście mieli dwubramkową przewagę. Tęcza się nie poddała i w przeciągu 5 minut kolejno w 80 i 85 minucie zdobyła dwie bramki ,które podłamały nasz zespół. Gdy drużyny pogodziły się z wynikiem nadeszła 90min sędzia przyznał rzut wolny z  ok.25m do piłki podszedł Rafał Naruszewicz i silnym strzałem posłał piłkę do bramki ,która najpierw odbiła się od poprzeczki następnie od bramkarza i wpadła do siatki! Zaraz po tym sędzia zakończył te pełne emocji spotkanie które można podsumować jednym zdaniem "szczęście sprzyja lepszym"! Oby te szczęście dopisywało piłkarzom z Sępopola do końca sezonu. Więcej szczegółów m.in. skład ,strzelcy w zakładce z wynikiem.